ARC

Latviski По русский In English

NHL09 noteikumi.

1. Lietotāja profilā jābūt norādītam skype nikam.

2. Spēlētāji viens otru meklē izmantojot skype vai citas saziņas programmas, vēlams skype.

3. Ja spēlētājs līdz deadline datumam nav izspēlējis noteiktu skaitu spēļu, tad administrācija ir tiesīga atņemt īpašniekam komandu.

5.1. Ja spēlētājs pretinieku zonā ir uztaisījis CS, tad viņam uzreiz ripu ir jāatdod pretiniekam un pašam jāizslido ārā no pretinieka zonas.
5.2. Aizliegts vilcināt spēles laiku, slidinoties sava zonā un saspēlējoties, tādējadi padarot lielāku iespēju ka pretinieks zaudēs neiemetot vārtus, uzbrukums ir jaievada no savas zona 5-10 sekundžu laikā!

6. Aizliegts komandām mainīt vai labot komandu sastāvus, vai lietot citu roosteru.
6.1) Kategoriski aizliegts:
!!! Aizliegts Cancel Shot (CS) pretinieku zonā.
!!! Spēles laikā aizliegts lietot skill stick
!!! Nedrīkst spēlēt ar Auto Aim

7. Ja spēles laikā kādam no spēlētājiem pazūd internets, tad spēlētājiem jārīkojas sekojoši:
7.1.Ja rezultāts spēles pārtraukšanas brīdī bija neizšķirts un netika izspēlēts vismaz viens periods, tad spēle jāsāk no jauna un jāspēlē pilni 3 periodi, neņemot vērā pārtrauktās spēles rezultātu;
7.2.Ja pārtraukšanas brīdī ir izspēlēts vairāk kā viens periods vai rezultāts nav neizšķirts, tad spēle ir jāsāk no jauna un jāizspēlē atlikušais laiks, pieskaitot 5 minūtes, kas ir kā pēdējā spēles minūte.
7.3 Spēlētājam ir tiesības iziet pirmajās 5 min ja pretinieks lago.
7.4 Nedrikts nem GK ara un ļaut mest  tuksos ieksa!
8. Katram spēlētājam obligāti jāuzstāda visi nepieciešamie uzstādījumi, lai aizvadītu līgas spēli.

9. Aizliegts līgas publiskajā čatā, lietot lamuvārdus, kā arī aizliegts apcelt turnīra spēlējošas personas.

10. Aizliegts izvairīties no spēlēšanas ar pretinieku.

11. Aizliegts turēt laukumā ilgāk par 35:00 min Ja pretinieks pārsniedz šo laiku, tad viņam ir jāaizvada nākošās 3 spēles, bez šiem spēlējājiem .Spēlējot papildlaiku, klāt nāk +5 min. Par 3 brīdinājumiem komanda tiek atņemta.(Šis noteikums attiecās gan uz uzbrucējiem, gan aizsargiem, izņemot vārtsargiem.Spēlējot overtime, +5 min.)
[KHL Līgā līdz 36 min ja ir 36 un vairāk ,tad tiek dots brīdinājums!]

12. Komandā īpašnieka vietā nedrīkst spēlēt kāds cits spēlētājs.

13. Log faili jāuztur visu aktīvo līgu un obligāti tas jāaizsūta pretiniekam, ja viņš to pieprasa.

14. Aizliegts pamest spēli bez iemesla nesaksaņojot to ar pretinieku.

15. Administrācija ir tiesīga paaugstināt/pazemināt obligāto izspēlēto spēļu skaitu, spriežot pēc aktivitātes.

16. Pēc izspēlētas spēles, rezultāts ir jaieliek ne vēlāk par 24 stundām, savādāk konkrēta spēle un turpmākie rezultāti tiks anulēti.

Noteikumu neievērošanas gadījumā administrācija ir tiesīga izteikt brīdinājumu vai pat atņemt īpašniekam komandu.

Ja kādas neskaidrības droši raksti administrācijai skypā.
2015-03-17 11:11  |  Skatīts: 596x         Ieteikt draugiem       TweetMe